Våre hovedlokasjoner

JobLearn er i syv (snart åtte) regioner i Norge, fordelt på 32 (snart 40) ulike lokasjoner. JobLearns administrasjon ligger i Oslo. Utforsk våre lokale tilbud! Under hver avdeling finner du informasjon om våre lokale besøksadresser og vårt kurstilbud i nærheten av deg.

Kontaktinformasjon Administrasjon
Besøksadresse:
Karl Johansgate 5, 0154 Oslo
Postadresse: Karl Johansgate 5, 0154 Oslo
Telefon: 23 89 72 50
post@joblearn.no

Utforsk våre lokale tilbud

Innlandet

Her vil vårt tilbud i Fagernes, Gjøvik, Gran, Kongsvinger, Lillehammer, Otta og Vinstra komme fra 1/7-20.

Oslo

Se vårt tilbud i Oslo.

Rogaland

Se vårt tilbud i Haugesund, Sauda og Stavanger.

Vestfold og Telemark

Se vårt tilbud i Færder, Holmestrand, Horten, Kragerø, Langesund, Larvik, Sandefjord, Skien, og Tønsberg.

Trøndelag

Se vårt tilbud i Brekstad, Melhus, Hummelvik, Oppdal, Rissa, Røros, Stjørdal, Trondheim og Åfjord.

Vestland

Se vårt tilbud i Bergen og Stord.

Vest-Viken

Se vårt tilbud i Asker, Hønefoss, Kongsvinger, Mjøndalen og Sandvika.

Øst-Viken

Se vårt tilbud i Jessheim, Lillestrøm og Ski.

Kontaktpersoner i JobLearn

Kari Hilde Høvik
Administrerende direktør
kari.hilde.hovik@joblearn.no

Anette Isaksen
Regionleder Vestfold og Telemark
anette.isaksen@joblearn.no

Catherine Brun
Regionleder Trøndelag
catherine.brun@joblearn.no

Linda Kristine Ødegård
Regionleder Vest-Viken
linda.kristine@joblearn.no

Line Jeanette Egset Holt
Regionleder Oslo og Øst-Viken
line.jeanette.holt@joblearn.no

Otto Berg Olsen
Regionleder Rogaland og Vestland
otto.berg.olsen@joblearn.no

Wenche Selmer Smedby
Regionleder Innlandet
wenche.smedby@joblearn.no

Mari Synne Stensholt
HR-sjef
mari.synne.stensholt@joblearn.no

Tone Beate Johnsen
Administrasjonsleder
tone.beate johnsen@joblearn.no

Kate Fosterud
Økonomisjef
kate.fosterud@joblearn.no

Ann Kristin Tangen
Økonomikonsulent
ann.kristin.tangen@joblearn.no

Jom Phan
Direktør for fag- og forretningsutvikling
jom.phan@joblearn.no

Signe Nylend Ilner
Anbudsjef
signe.nylend.ilner@joblearn.no

Marius Eriksen
Prosjektleder fag, kvalitet og utvikling
marius.eriksen@joblearn.no

Vegar Hammerstad Holm
Fagansvarlig og forretningsutvikler
vegar.holm@joblearn.no

Øyvind Berg
Forretningsutvikler
oyvind.berg@joblearn.no

Jakob Rivertz
IT-sjef
jakob.rivertz@joblearn.no