Våre hovedlokasjoner

JobLearn er i seks regioner i Norge, fordelt på 12 ulike lokasjoner. JobLearns administrasjon ligger i Oslo. Utforsk våre lokale tilbud! Under hver avdeling finner du informasjon om våre lokale besøksadresser og vårt kurstilbud i nærheten av deg.

Kontaktinformasjon Administrasjon
Besøksadresse:
Dælenenggata 26, 0567 Oslo
Postadresse: Postboks 6663 Rodeløkka, 0502 Oslo
Telefon: 23 89 72 50
post@joblearn.no

Utforsk våre lokale tilbud

Kontaktpersoner i JobLearn

Kari Hilde Høvik
Administrerende direktør
kari.hilde.hovik@joblearn.no
+47 481 44 939

Kate

Kate Fosterud
Økonomisjef
kate.fosterud@joblearn.no
+47 982 95 110

Jom Phan
Leder Forretningsutvikling
jom.phan@joblearn.no
+47 902 85 480

Signe Nylend Ilner
Leder Anbud
signe.nylend.ilner@joblearn.no
+47 911 78 667

Linda Kristine Ødegård
Regionleder Buskerud
linda.kristine@joblearn.no
+47 915 17 464

Line Jeanette Egset Holt
Regionleder Oslo og Østfold
line.jeanette.holt@joblearn.no
+47 916 06 949

Otto Berg Olsen
Regionleder Vest
otto.berg.olsen@joblearn.no
+47 977 80 454

Anette Isaksen
Regionleder Vestfold og Telemark
anette.isaksen@joblearn.no
+47 415 77 102

Marius Eriksen
Prosjektleder fag, kvalitet og utvikling
marius.eriksen@joblearn.no
+47 932 50 493

Tone Beate Johansen
Administrasjonsleder
tone.beate johnsen@joblearn.no
+47 916 30 915

Jakob Rivertz
IT-sjef
jakob.rivertz@joblearn.no
+47 913 44 923